Kup w przeciągu:

13

[29.02]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

 • SSL Bezpieczne zakupy

 • 14 dni na zwrot towaru

 • Szybka wysyłka

 • Korzystne ceny

 • Sprawdzona jakość

Odbiór zużytego sprzętu

Jeśli kupujesz u nas sprzęt elektryczny lub elektroniczny możesz skorzystać bezpłatnie z opcji odbioru zużytego sprzętu elektrycznego lub elektronicznego.

Dostarczając zamówienie odbierzemy od Ciebie nieodpłatnie zużyty sprzęt, o ile jest on tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje, co sprzęt dostarczony.

 1. Zapewniamy klientom nieodpłatny odbiór zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany.
 2. Dostarczając klientom sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych zapewniamy nieodpłatny odbiór zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany.
 3. W sklepach fizycznych o powierzchni co najmniej 400 m2 jest przyjmowany nieodpłatnie bez konieczności zakupu nowego sprzętu zużyty sprzęt pochodzący z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm.
 4. W sklepach fizycznych o powierzchni sprzedaży poniżej 400 m2 zakazane jest zbieranie niekompletnego zużytego sprzętu oraz części pochodzących ze zużytego sprzętu.
 5. Za niekompletny zużyty sprzęt uważa się sprzęt, który nie zawiera istotnych, z uwagi na przeznaczenie sprzętu do jakiego został zaprojektowany, części składowych, podzespołów i materiałów eksploatacyjnych, stanowiących część sprzętu, z którego powstał zużyty sprzęt, w dniu wprowadzenia do obrotu tego sprzętu.

Pamiętaj

Zakazane jest umieszczanie zużytego sprzętu łącznie z innymi odpadami, posiadacz zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych jest obowiązany do przekazania go zbierającemu zużyty sprzęt lub innemu podmiotowi uprawnionemu znajdującego się w bliskiej odległości np. PSZOK.

W jaki sposób można oddać zużyty sprzęt?

Jeśli chcesz skorzystać z opcji nieodpłatnego zwrotu zużytego sprzętu, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 • Zgłoszenie odbioru zużytego sprzętu prześlij na adres e-mail: reklamacje@elektromix24.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć numer zamówienia lub numer faktury za dokonane zakupy.
 • Oczekuj na zwrotnego maila z informacją, kiedy odbierzemy od Ciebie zużyty sprzęt. Pamiętaj, że mamy 30 dni na jego odbiór od momentu otrzymania zgłoszenia.
 • Przygotuj zużyty sprzęt do odbioru. Produkt recyklingowany musi być kompletny, odpowiednio zabezpieczony i wystawiony przed budynek. W przypadku zmywarek i pralek, konieczne jest ich osuszenie, zaś chłodziarko-zamrażarki powinny zostać rozmrożone. Odbierany sprzęt powinien być przygotowany na palecie i przymocowany do niej.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl