Prowadnica Stihl Rollomatic E 63 cm 1,6 mm 3/8''
Opis
Oryginalna Prowadnica 63 CM STIHL Rollomatic E 3/8'' 1,6 MM
W prowadnicy Rollomatic E osadzone na rolce kółko gwiazdkowe kieruje piłę łańcuchową wokół wierzchołka z jednej strony na drugą. Kółko gwiazdkowe jest bezobsługowe. Tarcie i zużycie piły łańcuchowej i prowadnicy jest przez to wyraźnie mniejsze, niż przy użyciu prowadnicy Duromatic. Poza tym osiągnięto wyższą wydajność cięcia przy tej samej mocy napędowej.
Zastosowanie: Idealna do uniwersalnych zastosowań w leśnictwie i rolnictwie oraz dla użytkowników okazjonalnych. Nadaje się szczególnie do wycinania gałęzi, a także do cięcia od prawej, jak i od lewej strony.
Wykonanie: Trzy zespawane płyty metalowe, środkowa płyta wydrążona na dużej powierzchni, dzięki czemu zyskuje się dużą stabilność przy korzystnym ciężarze. Piła łańcuchowa jest przenoszona przez wymienną, nie wymagającą smarowania końcówkę gwiazdkową. Bardzo trwałe łożysko końcówki montowane za pomocą 4 lub 6 nitów (w prowadnicach z kółkami z min. 11 zębami).
Cechy prowadnicy STIHL Rollomatic E z dużym kółkiem:
- kółka gwiazdkowe z min. 11 zębami
- łożysko gwiazdkowe mocowane sześcioma nitami
- wysoka wydajność nacinania
- spełnia wysokie wymagania w profesjonalnych zastosowaniach podczas ścinki drzew i przycinaniu na długość
- zastosowanie w pilarkach o średniej i dużej mocy powyżej 3,5 kW
PROWADNICA PASUJE DO PILARKI: 038, MS 380, 044, 046, MS 440, MS 441, MS 460, MS 461, MS 500i 064, 066, MS 640, MS 650, MS 651, MS 660, MS 661, MS 661 C,
SPECYFIKACJA
- Producent: Stihl
- Kategoria: Prowadnice
- Typ prowadnicy: Rollomatic E
- Ilość ogniw: 84
- Długość prowadnicy: 63 cm
- Szerokość ogniwa prowadzącego: 1,6 mm
- Podziałka łańcucha: 3/8''
- Ostrzenie pilnikiem: 5,2 mm
- Numer kat.: 3003 000 5231
DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPIE ELEKTROMIX24?
1. Obsługa klienta - nasi konsultanci posiadają szczegółową wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów, dzięki czemu jesteśmy zawsze gotowi doradzić wybór najbardziej optymalnego zakupu.
2. 14 dni na zwrot - masz pełne prawo zwrócić zakupiony produkt bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
3. Gwarancja - każdy sprzedawany przez nas produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.
4. Opinie klientów - satysfakcja klienta z zakupu jest dla nas najważniejsza, dlatego dokładamy wszelkich starań by cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Dane techniczne
Model pilarki | Typ 3003: MS 261 - MS 661 |
Liczba ogniw łańcucha | 84 ogniwa |
Długość robocza prowadnicy | 63 cm |
Szerokość ogniwa | 1,6 mm |
Podziałka łańcucha | 3/8'' |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.