Pilarka spalinowa Oleo-Mac 956

Pilarka Oleo-Mac GS 956 jest to mocne urządzenie do zastosowań profesjonalnych, do przerzynki i okrzesywania dużych drzew.

Więcej szczegółów

Uwaga: Ostatnia sztuka

2 549,00 zł

Dodaj do listy życzeń


Włoska firma Oleo-Mac jest to jedna z największych i renomowanych firm produkujących kosiarki spalinowe, elektryczne, kosy, pilarki, glebogryzarki oraz części i akcesoria ogrodnicze. Od początku istnienia firmy na rynku, czyli od roku 1992, firma stawia na najwyższą jakość, stale doskonaląc i poprawiając swój produkt. Najwyższa jakość oferowanego sprzętu potwierdza 3-letnią gwarancją, czym wyróżnia się na tle konkurencji. 

Pilarka Oleo-Mac GS 956 jest to mocne urządzenie do zastosowań profesjonalnych, do przerzynki i okrzesywania dużych drzew. Silniki charakteryzują się dużym momentem obrotowym, stabilnym w szerokim zakresie obrotów silnika, co gwarantuje wysokie parametry pracy w każdych warunkach roboczych oraz stałość osiągów przez długi czas.

Specyfikacja:

Model: Oleo-Mac 956
Moc silnika: 4,5 KM
Pojemność: 56,5 cm3
Pompa oleju: automatyczna/regulowana
Długość prowadnicy:  41 cm
Łańcuch (podziałka x szerokość): 325"x.058"
Waga: 5,5 kg

Pilarka spalinowa Oleo-Mac 956

Zalety:

- Dzięki dwupierścieniowemu tłokowi oraz zastosowaniu kutego wału korbowego zapewniono maksymalną trwałość urządzenia
- Cylinder jest wyposażony w dekompresor, który zapewnia łagodne uruchomienie bez szarpnięć.
- Cyfrowa cewka zapłonowa z regulowanym kątem wyprzedzenia zapłonu i ograniczeniem obrotów maksymalnych, nowa geometria koła magnesowego: silnik pracuje płynnie i jest właściwie chłodzony nawet w trudnych warunkach klimatycznych (wysoka temperatura otoczenia)

Przy zakupie pilarki Oleo-Mac otrzymasz od nas w prezencie:

Zbiornik paliwa olej do mieszanki Prosint 100 m
Zbiornik paliwa o pojemności 5l Olej do mieszanki

Na urządzenia firmy Oleo-Mac udzielana jest 3 letnia gwarancja producenta.

3-letnia gwarancja przy zakupie konsumenckim (warunkiem zachowania okresu 36 miesięcznego okresu gwarancji jest dokonanie dwóch płatnych przeglądów urządzenia w autoryzowanym punkcie serwisowym – przed upływam 12 oraz 24 miesięcy od daty zakupu).

Oleo-Mac 3 lata gwarancji

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Oleo-Mac.

Satysfakcja klienta z zakupu jest dla nas najważniejsza, dlatego dokładamy wszelkich starań by cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie.

Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Jest on uzależniony od aktualnych stanów magazynowych oraz możliwości logistycznych. W przypadku braku produktu w naszym magazynie zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy sklep@elektromix24.pl
lub telefoniczny pod numerem 609 110 840.

Brak komentarzy.

Napisz swoją opinię

Pilarka spalinowa Oleo-Mac 956

Pilarka spalinowa Oleo-Mac 956

Pilarka Oleo-Mac GS 956 jest to mocne urządzenie do zastosowań profesjonalnych, do przerzynki i okrzesywania dużych drzew.

Napisz swoją opinię