Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS 650

Pilarka GS 650 została zaprojektowana do najcięższych i najdłużej trwających prac w trudnych warunkach.

Więcej szczegółów

Uwaga: Ostatnia sztuka

2 249,00 zł

Dodaj do listy życzeń


Włoska firma Oleo-Mac jest to jedna z największych i renomowanych firm produkujących kosiarki spalinowe, elektryczne, kosy, pilarki, glebogryzarki oraz części i akcesoria ogrodnicze. Od początku istnienia firmy na rynku, czyli od roku 1992, firma stawia na najwyższą jakość, stale doskonaląc i poprawiając swój produkt. Najwyższa jakość oferowanego sprzętu potwierdza 3-letnią gwarancją, czym wyróżnia się na tle konkurencji. 

Pilarka GS 650 została zaprojektowana do najcięższych i najdłużej trwających prac w trudnych warunkach.

Specyfikacja:

Model: Oleo-Mac GS 650
Moc silnika: 4,7 KM - 3,5 kW
Pojemność: 63,4 cm3
Pompa oleju: automatyczna
Długość prowadnicy: 33-41-46 cm / 13''-16''-18"
Łańcuch (podziałka x szerokość): 3/8''x.058''
Waga: 6,3 kg

Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS650

Zalety:

- Aluminiowy korpus gwarantuje maksymalną odporność na zużycie i doskonałe rezultaty przez cały okres eksploatacji, nawet w przypadku stosowania długich prowadnic.
- Posiada dużą powierzchnię filtrującą, co zapewnia optymalną ochronę silnika również w bardzo zapylonym otoczeniu, a tym samym przedłuża jego żywotność.
- Specjalne cylindry i dwu pierścieniowe tłoki zostały zaprojektowane z myślą o najintensywniejszej, długiej eksploatacji.
- Nowy model GS 650 wyposażony we wbudowane w skrzynię sprzęgło z bębnem i taśmę hamulca: zapobiega to przedostawaniu się ciał obcych pomiędzy elementy sprzęgła, zapewniając zawsze idealne działanie i ułatwia fazy demontażu osłony łańcucha.
- Model GS 650 wyposażony w system przeciwdrganiowy, składający się z 6 amortyzatorów, 2 sprężynowych i 4 gumowych: zapewniają one operatorowi doskonałe zabezpieczenie przed wibracjami, co przekłada się na większy komfort pracy.
- Model GS 650 wyposażony w dźwignię wielofunkcyjną (przyciski Choke/Start/Stop wbudowane w jedną dźwignię, co ułatwia fazy rozruchu i wyłączania narzędzia), dekompresor i boczny napinacz łańcucha.

Przy zakupie pilarki Oleo-Mac otrzymasz od nas w prezencie:

Zbiornik paliwa olej do mieszanki Prosint 100 m
Zbiornik paliwa o pojemności 5l Olej do mieszanki

Na urządzenia firmy Oleo-Mac udzielana jest 3 letnia gwarancja producenta.

3-letnia gwarancja przy zakupie konsumenckim (warunkiem zachowania okresu 36 miesięcznego okresu gwarancji jest dokonanie dwóch płatnych przeglądów urządzenia w autoryzowanym punkcie serwisowym – przed upływam 12 oraz 24 miesięcy od daty zakupu).

Oleo-Mac 3 lata gwarancji

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Oleo-Mac.

Satysfakcja klienta z zakupu jest dla nas najważniejsza, dlatego dokładamy wszelkich starań by cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie.

Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Jest on uzależniony od aktualnych stanów magazynowych oraz możliwości logistycznych. W przypadku braku produktu w naszym magazynie zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy sklep@elektromix24.pl
lub telefoniczny pod numerem 609 110 840.

Brak komentarzy.

Napisz swoją opinię

Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS 650

Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS 650

Pilarka GS 650 została zaprojektowana do najcięższych i najdłużej trwających prac w trudnych warunkach.

Napisz swoją opinię