Kosiarka spalinowa Oleo-Mac GV48 TK AllRoad3 140cm3

Model Oleo-Mac GV 48 TK ALLROAD 3 jest to urządzenia wysokiej klasy. Charakteryzuję się nowoczesnym wzornictwem, niezawodnym, bezawaryjnym silnikiem EMAK.

Więcej szczegółów

Uwaga: Ostatnia sztuka

1 299,00 zł

Dodaj do listy życzeń


Włoska firma Oleo-Mac jest to jedna z największych i renomowanych firm produkujących kosiarki spalinowe, elektryczne, kosy, pilarki, glebogryzarki oraz części i akcesoria ogrodnicze. Od początku istnienia firmy na rynku, czyli od roku 1992, firma stawia na najwyższą jakość, stale doskonaląc i poprawiając swój produkt. Najwyższa jakość oferowanego sprzętu potwierdza 3-letnią gwarancją, czym wyróżnia się na tle konkurencji. 

Model Oleo-Mac GV 48 TK ALLROAD 3 jest to urządzenia wysokiej klasy. Charakteryzuję się nowoczesnym wzornictwem, niezawodnym, bezawaryjnym silnikiem EMAK o pojemności 140 cm3. Kosiarka jest zgrabna o szerokości cięcia 48 cm oraz możliwości regulacji wysokości. Korpus został wykonany ze stali. Wyposażony w
60 litrowy kosz.

Specyfikacja:

Model: Oleo-Mac GV48 TK AllRoad3
Silnik: Emak K600 OHV
Pojemność: 160 cm3
Napęd: Tak
Obudowa: Stalowa
Szerokość cięcia: 48 cm
Funkcję: zbieranie do kosza, mielenie
Sprzęgło: Tak
Regulacja wysokości cięcia: centralna
Wysokość cięcia: Od 28 do 75 mm
Kosz: 60 L
Kosiarka spalinowa Oleo-Mac GV48 ALLROAD3

Zalety:

- Duże koła 200 mm – koła przednie i 280 mm – koła tylne. Konfiguracja gwarantująca większą płynność jazdy na nierównych terenach, większą zwrotność i łatwiejsze manewrowanie maszyną.
- Ergonomiczna dźwignia hamulca silnika i napędu wykonane z tworzywa sztucznego zapewniają niezmiennie pewny i wygodny chwyt. Pięciostopniowa regulacja wysokości cięcia 2,8-7,5 cm

Przy zakupie kosiarki marki Oleo-Mac otrzymasz od nas w prezencie:

Zbiornik paliwa Zbiornik paliwa
Zbiornik paliwa o pojemności 5l Olej

Na urządzenia firmy Oleo-Mac udzielana jest 3 letnia gwarancja producenta.

3-letnia gwarancja przy zakupie konsumenckim (warunkiem zachowania okresu 36 miesięcznego okresu gwarancji jest dokonanie dwóch płatnych przeglądów urządzenia w autoryzowanym punkcie serwisowym – przed upływam 12 oraz 24 miesięcy od daty zakupu).

Oleo-Mac 3 lata gwarancji

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Oleo-Mac.

Satysfakcja klienta z zakupu jest dla nas najważniejsza, dlatego dokładamy wszelkich starań by cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie.

Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Jest on uzależniony od aktualnych stanów magazynowych oraz możliwości logistycznych. W przypadku braku produktu w naszym magazynie zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy sklep@elektromix24.pl
lub telefoniczny pod numerem 609 110 840.

Brak komentarzy.

Napisz swoją opinię

Kosiarka spalinowa Oleo-Mac GV48 TK AllRoad3 140cm3

Kosiarka spalinowa Oleo-Mac GV48 TK AllRoad3 140cm3

Model Oleo-Mac GV 48 TK ALLROAD 3 jest to urządzenia wysokiej klasy. Charakteryzuję się nowoczesnym wzornictwem, niezawodnym, bezawaryjnym silnikiem EMAK.

Napisz swoją opinię